چگونگی اخذ شهروندی کشور ترکیه

چگونگی اخذ شهروندی کشور ترکیه

روند درخواست اخذ شهروندی نه تنها پیچیده می باشد بلکه یک روند طولانی نیز می باشد. کلیه اسناد طبق مقررات دولت ترکیه باید با دقت تهیه شود. هیچ تضمینی برای دریافت حق شهروندی پس از انجام سرمایه گذاری مورد نیاز وجود ندارد. اما درخواستی که به درستی تهیه شده باشد، رد نمی شود. داشتن تجربه، کلید اصلی درخواستی موفقیت آمیز می باشد. تیم ما قبلاً درخواست های شهروندی را برای بسیاری از سرمایه گذاران کشورهای مختلف با موفقیت به پایان رسانده است.

  • اولین قدم، تصمیم گیری در مورد نوع سرمایه گذاری می باشد. سرمایه گذاری می تواند در املاک، سرمایه گذاری با دارایی ثابت، اوراق قرضه دولتی، سپرده گذاری در بانک ترکیه یا داشتن یک شرکت با حداقل پنجاه کارمند باشد.
نوع سرمایه گذاری حداقل مبلغ مورد نیاز به دلار زمان نگه داشتن زمان اتمام درخواست
سرمایه گذاری در املاک 250.000 سه سال حداکثر 90 روز
سرمایه گذاری دارایی ثابت 500.000 سه سال
اوراق قرضه دولتی 500.000 سه سال
واریز به بانکهای ترکیه 500.000 سه سال
شرکت بخش خصوصی استخدام پنجاه نفر

*یا معادل آن به لیر ترکیه یا ارزهای خارجی آن

  • در مرحله دوم، اسناد مورد نیاز تهیه می شود. برخی از اسناد برای تمامی انواع سرمایه گذاری معتبر است، در حالی که برخی از اسناد فقط برای سرمایه گذاری های خاص لازم است. گواهی انطباق، رسید بانکی و اسناد شخصی متقاضی برای کلیه سرمایه گذاری ها لازم بوده، اما اسناد ثبت زمین فقط برای سرمایه گذاری در املاک اجباری می باشد. شایع ترین دلیل عدم رد درخواست، عدم آماده سازی اسناد به درستی می باشد. تهیه اسناد مورد نیاز پیچیده بوده و نیاز به تجربه زیادی دارد.
  • قدم سوم ارائه درخواست به مؤسسات دولتی ترکیه می باشد. برای اخذ شهروندی، اتباع خارجی باید اقامت موقت بگیرند. اقامت موقت برای فرایند شهروندی اجباری است. اگر درخواست اقامت موقت به درستی انجام شود، این روند به سرعت در طی چند هفته انجام خواهد شد. سپس می توان درخواست برای اخذ شهروندی را انجام داد. انجام برخی تحقیقات امنیتی نیاز به زمان دارد. اگر تحقیقات، نگرانی های امنیتی نداشته باشد، ریاست جمهوری ترکیه اعطای حق شهروندی را تأیید می کند. کل این مراحل 90 روز به طول می انجامد.

خدمات ما می توانند کلیه مراحل را با توجه به نیاز سرمایه گذار، از جمله تهیه اسناد مورد نیاز و ارائه کمک در هر مرحله درخواست، پوشش دهد. این آیین نامه برای مدت کوتاهی معتبر خواهد بود. بهتر است برای بهره مندی از فواید اعطای حق شهروندی ترکیه عجله کنید.

تیم با تجربه ما، تمایل بسیار زیادی برای حضور در کنار شما در طول روند اخذ اقامت و شهروندی را برایتان دارد. برای کسب اطلاعات دقیق می توانید با ما تماس بگیرید.

2 ژوئن 2020 / by / in
Comments

Comments are closed here.

WeChat